Produkter: 0 | Total: 0,- Indkøbskurv
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

Webshop

Artikler

Velkommen til Comby webshop

Her kan du som erhverskunde, købe It udstyr til lave priser

Lagerstatus på denne webshop er ab lager Danmark

Er du endnu ikke oprettet som kunde, kan du klikke her og sende en ansøgning

Klik og besøg vor HP shop Find blæk og toner Kingston configurator

MIKROTIK Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 277 produkter 1 2 3 4 5 Næste
DATATILBEHØR
 = På lager
 = Bestillingsvare
MIKROTIK CWDM MUX/DEMUX module
MIKROTIK CWDM MUX/DEMUX module
SKU: CWDM-MUX8A
HOBBY & FRITID
MIKROTIK Low power 24V 0.8A power Suppl
MIKROTIK Low power 24V 0.8A power Suppl
SKU: 18POW-UK
Type: Strøm
NETVÆRKSKORT
MIKROTIK PWR-Line 7400, European plug
MIKROTIK PWR-Line 7400, European plug
SKU: PL7400
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Elnettet  -  Tilslutning: Strøm / Ethernet  -  Porte: 1
NETVÆRKSTILBEHØR
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
SKU: CA493
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK quickMOUNT QM-X
MIKROTIK quickMOUNT QM-X
SKU: QM-X
MIKROTIK Rackmount Kit for
MIKROTIK Rackmount Kit for
SKU: RC-B-25-W
Produkt: Montering
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
SKU: QM
Produkt: Diverse
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
SKU: RBPOE
Produkt: POE
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
SKU: K-65
Produkt: Montering
MIKROTIK IP68 Outdoor case for GPeR
MIKROTIK IP68 Outdoor case for GPeR
SKU: GPER-IP67-CASE
Produkt: Kabelkomponenter
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
SKU: ACMMCXRPSMA
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK Gigabit PoE injector
MIKROTIK Gigabit PoE injector
SKU: RBGPOE
Produkt: POE
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
SKU: QME
Produkt: Diverse
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
SKU: QMP
Produkt: Diverse
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
SKU: QMP-LHG
Produkt: Diverse
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
SKU: DRP-LTM
Produkt: Montering
MIKROTIK 5v 1A power suply
MIKROTIK 5v 1A power suply
SKU: 5VPOW
Produkt: Strøm
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
SKU: ACUFL
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
SKU: ACRPSMA
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
SKU: AC/SWIM
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
SKU: 18POW
Produkt: Diverse
MIKROTIK GPEN PoE injector
MIKROTIK GPEN PoE injector
SKU: GPEN11
Produkt: POE
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
SKU: WMK4011
Produkt: Montering
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
SKU: LHGMOUNT
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
SKU: CA150
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
SKU: CA411-711
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
SKU: GPER
Produkt: Diverse
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SKU: S-85DLC05D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
SKU: 24V2APOW
Produkt: Diverse
MIKROTIK 24V 1,6A high power
MIKROTIK 24V 1,6A high power
SKU: 24HPOW
Produkt: Diverse
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
SKU: 48POW
Produkt: Diverse
MIKROTIK Ethernet insulator spare
MIKROTIK Ethernet insulator spare
SKU: Eth insulator
Produkt: Diverse
MIKROTIK Mobile Quick Setup tool
MIKROTIK Mobile Quick Setup tool
SKU: RBMQS
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
SKU: CA433U
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SKU: S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
SKU: RBGPOE-CON-HP
Produkt: POE
MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G
MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G
SKU: Q+DA0001
Produkt: Direct Attach Cable
MIKROTIK 12v 5A internal power supply
MIKROTIK 12v 5A internal power supply
SKU: GB60A-S12
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
SKU: 24V4APOW
Produkt: Diverse
MIKROTIK Precision alignment metallic
MIKROTIK Precision alignment metallic
SKU: SOLIDMOUNT
Produkt: Montering
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
SKU: S+DA0001
Produkt: Direct Attach Cable
MIKROTIK WISP AP (level 4) licence
MIKROTIK WISP AP (level 4) licence
SKU: SWL4
Produkt: Licenser / software
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
SKU: S-RJ01
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C61DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C55DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C47DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C51DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C49DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C59DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C57DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM
SKU: S-C53DLC40D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HnD
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HnD
SKU: R11e-2HnD
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
SKU: 48V2A96W
Produkt: Strøm
MIKROTIK Zubehör Radome Cover Kit MTRADC
MIKROTIK Zubehör Radome Cover Kit MTRADC
SKU: MTRADC
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
SKU: S+DA0003
Produkt: Direct Attach Cable
MIKROTIK Fiber to Copper converter RBFTC11
MIKROTIK Fiber to Copper converter RBFTC11
SKU: RBFTC11
Produkt: Mediekonvertere
MIKROTIK 802.11a/ b/ g/ n High Power Dual Band MiniPCI card with MMCX connectors,  R52HnD
MIKROTIK 802.11a/ b/ g/ n High Power Dual Band MiniPCI card with MMCX connectors, R52HnD
SKU: R52HnD
Produkt: Diverse
MIKROTIK mANT 15s 5GHz 120 degree 15dBi 2X2 MIMO Dual Polarization Sector Antenna, 2xRP-SMA connectors
MIKROTIK mANT 15s 5GHz 120 degree 15dBi 2X2 MIMO Dual Polarization Sector Antenna, 2xRP-SMA connectors
SKU: MTAS-5G-15D120
Produkt: Antenntilbehør
MIKROTIK Super High Power MiniPCI card R5SHPn
MIKROTIK Super High Power MiniPCI card R5SHPn
SKU: R5SHPn
Produkt: Analog modem
MIKROTIK home AC Access Point lite (hAP ac Lite), RB952Ui-5ac2nD
MIKROTIK home AC Access Point lite (hAP ac Lite), RB952Ui-5ac2nD
SKU: RB952Ui-5ac2nD
Ekspertanmeldelser: 1 anmeldelser
Produkt: Diverse
Viser 1-60 af 277 produkter 1 2 3 4 5 Næste