Produkter: 0 | Total: 0,- Indkøbskurv
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

Webshop

Artikler

Velkommen til Comby webshop

Her kan du som erhverskunde, købe It udstyr til lave priser

Lagerstatus på denne webshop er ab lager Danmark

Er du endnu ikke oprettet som kunde, kan du klikke her og sende en ansøgning

Klik og besøg vor HP shop Find blæk og toner Kingston configurator

MCAB Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 96 produkter 1 2 Næste
DATATILBEHØR
 = På lager
 = Bestillingsvare
MCAB RASPBERRY PI USB POWER WHITE
MCAB RASPBERRY PI USB POWER WHITE
SKU: 6812380
MCAB RASPBERRY PI USB POWER BLACK
MCAB RASPBERRY PI USB POWER BLACK
SKU: 6812373
TASTATUR & MUS
MCAB Mousepad
MCAB Mousepad
SKU: 7000013
Type: Musemåtte  -  Tegnsæt: -  -  Tilslutning: -  -  Tilslutning: -
CONTROLLERE
MCAB USB 3.0 PCI EXPRESS CARD 2 POR
MCAB USB 3.0 PCI EXPRESS CARD 2 POR
SKU: 7100090
Porte/kontakter: USB  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
MCAB PCI EXPRESS CARD SERIAL PORT 2 PORT CARD
MCAB PCI EXPRESS CARD SERIAL PORT 2 PORT CARD
SKU: 7070011
Porte/kontakter: Serial  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
DIVERSE
MCAB CAT6 SURFACE MODULAR OUTLET
MCAB CAT6 SURFACE MODULAR OUTLET
SKU: 7006666
KABLER
MCAB AUDIO CABLE 3.5MM
MCAB AUDIO CABLE 3.5MM
SKU: 7000937
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm
MCAB Cable USB 2.0/MICRO USB 1.8m
MCAB Cable USB 2.0/MICRO USB 1.8m
SKU: 7001319
Type: USB  -  Konnektor 1: Micro-USB B  -  Konnektor 2: USB A
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE 2.0M
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE 2.0M
SKU: 7003016
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI
MCAB 1M USB / SLIM Micro Cable - wh
MCAB 1M USB / SLIM Micro Cable - wh
SKU: 7001318
Type: USB  -  Konnektor 1: Micro-USB B  -  Konnektor 2: USB A
MCAB USB 3.0 HI-SPEED CABLE - A TO
MCAB USB 3.0 HI-SPEED CABLE - A TO
SKU: 7300033
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
MCAB USB 2.0 EXTENSION CABLE ST/BU
MCAB USB 2.0 EXTENSION CABLE ST/BU
SKU: 7000985
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
MCAB HDMI TO DVI-D Cable Black 2.0M
MCAB HDMI TO DVI-D Cable Black 2.0M
SKU: 7300081
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: DVI-D
MCAB DISPLAY-PORT CABLE - ST/ST - 2
MCAB DISPLAY-PORT CABLE - ST/ST - 2
SKU: 7000973
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB HDMI TO DVI-D CABLE BLACK 3.0M
MCAB HDMI TO DVI-D CABLE BLACK 3.0M
SKU: 7300082
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: DVI-D
MCAB USB 3.0 CABLE A TO MICRO B
MCAB USB 3.0 CABLE A TO MICRO B
SKU: 7001164
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Micro-USB B
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003308
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003302
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003301
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 3M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 3M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003303
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003313
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003307
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB HDMI / DVI-D CABLE BLACK 2.0M
MCAB HDMI / DVI-D CABLE BLACK 2.0M
SKU: 7300085
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: DVI-D
MCAB DISPLAYPORT V1.2 2M WHITE M/M 4096X2160 CABL
MCAB DISPLAYPORT V1.2 2M WHITE M/M 4096X2160 CABL
SKU: 7003601
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB DISPLAYPORT V1.2 MINI CABLE 1M MINIDP-M/ MINI-M GOLD WHITE CABL
MCAB DISPLAYPORT V1.2 MINI CABLE 1M MINIDP-M/ MINI-M GOLD WHITE CABL
SKU: 7003604
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 5M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 5M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003304
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB 7.5M HDMI Stand. w/E cable-bk
MCAB 7.5M HDMI Stand. w/E cable-bk
SKU: 7003048
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
MCAB Display-Port Anschlusskabel - 3m, 3m, Sort, 10,8 Gbit/sek.
MCAB Display-Port Anschlusskabel - 3m, 3m, Sort, 10,8 Gbit/sek.
SKU: 7000974
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE WHITE 2.0M
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE WHITE 2.0M
SKU: 7003012
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI
MCAB 1M Lightning TO USB 2.0  CABLE
MCAB 1M Lightning TO USB 2.0 CABLE
SKU: 7070152
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning
MCAB LC/LC 50/125 1.0m, LC, LC, Han/han, 1m
MCAB LC/LC 50/125 1.0m, LC, LC, Han/han, 1m
SKU: 7003401
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 1M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125 1M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
SKU: 7003423
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: ST
MCAB 2M Lightning TO USB 2.0  CABLE
MCAB 2M Lightning TO USB 2.0 CABLE
SKU: 7070153
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning
MCAB 1M LIGHTNING/ MICRO USB CABLE
MCAB 1M LIGHTNING/ MICRO USB CABLE
SKU: 7070155
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Micro-USB B/Lightning
MCAB LC/LC 50/125 2.0m, LC, LC, Han/han, 2m
MCAB LC/LC 50/125 2.0m, LC, LC, Han/han, 2m
SKU: 7003402
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB DISPLAYPORT - HDMI CABLE
MCAB DISPLAYPORT - HDMI CABLE
SKU: 7003464
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI
MCAB 1.5M DisplayPort 1.3 cable
MCAB 1.5M DisplayPort 1.3 cable
SKU: 7001098
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB 10M HDMI Stand. w/E cable-bk
MCAB 10M HDMI Stand. w/E cable-bk
SKU: 7003049
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 3M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 3M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
SKU: 7003418
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB 3M Lightning TO USB 2.0  CABLE
MCAB 3M Lightning TO USB 2.0 CABLE
SKU: 7070154
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning
MCAB LC/LC 50/125 3.0m, LC, LC, Han/han, 3m
MCAB LC/LC 50/125 3.0m, LC, LC, Han/han, 3m
SKU: 7003403
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB 2M DisplayPort 1.3 cable
MCAB 2M DisplayPort 1.3 cable
SKU: 7001099
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB DP V1.2 TO DVI CABLE 2M DISPLAYPORT W/IC M/M GOLD CABL
MCAB DP V1.2 TO DVI CABLE 2M DISPLAYPORT W/IC M/M GOLD CABL
SKU: 7003610
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI
MCAB DP V1.2 TO HDMI CABLE 3M DISPLAYPORT W/IC M/M GOLD CABL
MCAB DP V1.2 TO HDMI CABLE 3M DISPLAYPORT W/IC M/M GOLD CABL
SKU: 7003609
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 5M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125 5M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
SKU: 7003405
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 5M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 5M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
SKU: 7003419
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB 15M HDMI Stand. w/E cable-bk
MCAB 15M HDMI Stand. w/E cable-bk
SKU: 7003052
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
NETVÆRKSTILBEHØR
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 3M
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 3M
SKU: 3115
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 2M
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 2M
SKU: 3114
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - sort
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - sort
SKU: 3570
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 1.0M
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 1.0M
SKU: 3629
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB CAT6 Netzwerkkabel U-UTP 2M
MCAB CAT6 Netzwerkkabel U-UTP 2M
SKU: 3142
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
SKU: 3190
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB PATCH CABLE CAT5E SF-UTP 3M
MCAB PATCH CABLE CAT5E SF-UTP 3M
SKU: 3102
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB CAT6 Netzwerkkabel U-UTP 3M
MCAB CAT6 Netzwerkkabel U-UTP 3M
SKU: 3104
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 3.0M
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 3.0M
SKU: 3632
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB PATCH CABLE U-UTP CAT5E 2M GREY
MCAB PATCH CABLE U-UTP CAT5E 2M GREY
SKU: 3124
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - UTP - CAT 6 - sort (pakke med 10)
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - UTP - CAT 6 - sort (pakke med 10)
SKU: 3183
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - grå
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - grå
SKU: 3560
Produkt: Kobber patch-ledninger
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE1M
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE1M
SKU: 3714
Produkt: Kobber patch-ledninger
Viser 1-60 af 96 produkter 1 2 Næste