Produkter: 0 | Total: 0,- Indkøbskurv
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

Webshop

Artikler

Velkommen til Comby webshop

Her kan du som erhverskunde, købe It udstyr til lave priser

Lagerstatus på denne webshop er ab lager Danmark

Er du endnu ikke oprettet som kunde, kan du klikke her og sende en ansøgning

Klik og besøg vor HP shop Find blæk og toner Kingston configurator

MCAB Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 93 produkter 1 2 Næste
TASTATUR & MUS
 = På lager
 = Bestillingsvare
MCAB Mousepad
MCAB Mousepad
SKU: 7000013
Type: Musemåtte  -  Tegnsæt: -  -  Tilslutning: -  -  Tilslutning: -
CONTROLLERE
MCAB USB 3.0 PCI EXPRESS CARD 2 POR
MCAB USB 3.0 PCI EXPRESS CARD 2 POR
SKU: 7100090
Porte/kontakter: USB  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
MCAB PCI EXPRESS CARD SERIAL PORT 2 PORT CARD
MCAB PCI EXPRESS CARD SERIAL PORT 2 PORT CARD
SKU: 7070011
Porte/kontakter: Serial  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
DIVERSE
MCAB CAT6 SURFACE MODULAR OUTLET
MCAB CAT6 SURFACE MODULAR OUTLET
SKU: 7006666
Type: El-materialer
KABLER
MCAB Cable USB 2.0/MICRO USB 1.8m
MCAB Cable USB 2.0/MICRO USB 1.8m
SKU: 7001319
Type: USB  -  Konnektor 1: Micro-USB B  -  Konnektor 2: USB A
MCAB CAT6 NETWORK CABLE U-UTP, PVC
MCAB CAT6 NETWORK CABLE U-UTP, PVC
SKU: 3286
MCAB PATCH CABLE CAT5E SF-UTP 3M
MCAB PATCH CABLE CAT5E SF-UTP 3M
SKU: 3102
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 3M
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 3M
SKU: 3115
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - grå
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - grå
SKU: 3560
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - sort
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - sort
SKU: 3570
MCAB USB 2.0 EXTENSION CABLE ST/BU
MCAB USB 2.0 EXTENSION CABLE ST/BU
SKU: 7000985
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - sort
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - U/FTP - CAT 6a - flad - sort
SKU: 3571
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE1M
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE1M
SKU: 3714
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE2M
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE2M
SKU: 3715
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE 2.0M
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE 2.0M
SKU: 7003016
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI
MCAB USB 3.0 HI-SPEED CABLE - A TO
MCAB USB 3.0 HI-SPEED CABLE - A TO
SKU: 7300033
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
MCAB USB 3.0 CABLE A TO MICRO B
MCAB USB 3.0 CABLE A TO MICRO B
SKU: 7001164
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Micro-USB B
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE3M
MCAB CAT7 S-FTP-PIMF-HALOGENFREE3M
SKU: 3716
MCAB HDMI TO DVI-D Cable Black 2.0M
MCAB HDMI TO DVI-D Cable Black 2.0M
SKU: 7300081
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: DVI-D
MCAB CAT6 NETWORK CABLE S-FTP 5.0M
MCAB CAT6 NETWORK CABLE S-FTP 5.0M
SKU: 3275
MCAB CAT6 Netzwerkkabel U-UTP 10M
MCAB CAT6 Netzwerkkabel U-UTP 10M
SKU: 3106
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003302
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP
SKU: 3112
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003301
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB HDMI TO DVI-D CABLE BLACK 3.0M
MCAB HDMI TO DVI-D CABLE BLACK 3.0M
SKU: 7300082
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: DVI-D
MCAB USB 3.0 HI-SPEED CABLE - A TO
MCAB USB 3.0 HI-SPEED CABLE - A TO
SKU: 7300034
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB A
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 1M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003307
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB DISPLAY-PORT CABLE - ST/ST - 2
MCAB DISPLAY-PORT CABLE - ST/ST - 2
SKU: 7000973
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003308
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB CAT6 NETWORK CABLE S-FTP 7.5M
MCAB CAT6 NETWORK CABLE S-FTP 7.5M
SKU: 3259
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP - CAT 6a - flad - hvid
MCAB - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - U/FTP - CAT 6a - flad - hvid
SKU: 3586
MCAB HDMI / DVI-D CABLE BLACK 2.0M
MCAB HDMI / DVI-D CABLE BLACK 2.0M
SKU: 7300085
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: DVI-D
MCAB DISPLAYPORT V1.2 2M WHITE M/M 4096X2160 CABL
MCAB DISPLAYPORT V1.2 2M WHITE M/M 4096X2160 CABL
SKU: 7003601
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 1.0M
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 1.0M
SKU: 3629
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 3M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 3M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003303
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB AUDIO CABLE 3.5MM
MCAB AUDIO CABLE 3.5MM
SKU: 7000937
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm
MCAB CAT6 NETWORK CABLE U-UTP, PVC
MCAB CAT6 NETWORK CABLE U-UTP, PVC
SKU: 3291
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 20M
MCAB CAT5E Netzwerkkabel SF-UTP 20M
SKU: 3119
MCAB DISPLAYPORT V1.2 MINI CABLE 1M MINIDP-M/ MINI-M GOLD WHITE CABL
MCAB DISPLAYPORT V1.2 MINI CABLE 1M MINIDP-M/ MINI-M GOLD WHITE CABL
SKU: 7003604
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB Display-Port Anschlusskabel - 3m, 3m, Sort, 10,8 Gbit/sek.
MCAB Display-Port Anschlusskabel - 3m, 3m, Sort, 10,8 Gbit/sek.
SKU: 7000974
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 5M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC 50/125MJU 5M LSZH AQUA CABL
SKU: 7003304
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 50 cm - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
SKU: 3168
MCAB 7.5M HDMI Stand. w/E cable-bk
MCAB 7.5M HDMI Stand. w/E cable-bk
SKU: 7003048
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 25.0M
MCAB PATCH CABL SF-UTP CAT5E 25.0M
SKU: 3258
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE WHITE 2.0M
MCAB HDMI HI-SPEED CABLE WHITE 2.0M
SKU: 7003012
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI
MCAB CAT7 S-FTP PIMF 7.5m, 7,5m, Cat7, S/FTP (S-STP), 6,5 mm
MCAB CAT7 S-FTP PIMF 7.5m, 7,5m, Cat7, S/FTP (S-STP), 6,5 mm
SKU: 3718
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
SKU: 3190
MCAB 1M Lightning TO USB 2.0  CABLE
MCAB 1M Lightning TO USB 2.0 CABLE
SKU: 7070152
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 1M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 1M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
SKU: 7003416
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB LC/LC 50/125 1.0m, LC, LC, Han/han, 1m
MCAB LC/LC 50/125 1.0m, LC, LC, Han/han, 1m
SKU: 7003401
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB SATA 150 / 300 DATA AND POWER
MCAB SATA 150 / 300 DATA AND POWER
SKU: 7000905
Type: SATA/eSATA
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
MCAB Premium - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - afskærmet parsnoet kabel (SSTP) - CAT 6 - booted - sort (pakke med 10)
SKU: 3182
MCAB 1M LIGHTNING/ MICRO USB CABLE
MCAB 1M LIGHTNING/ MICRO USB CABLE
SKU: 7070155
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Micro-USB B/Lightning
MCAB 2M Lightning TO USB 2.0  CABLE
MCAB 2M Lightning TO USB 2.0 CABLE
SKU: 7070153
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning
MCAB LC/LC 50/125 2.0m, LC, LC, Han/han, 2m
MCAB LC/LC 50/125 2.0m, LC, LC, Han/han, 2m
SKU: 7003402
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 2M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 2M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
SKU: 7003417
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
MCAB DISPLAYPORT - HDMI CABLE
MCAB DISPLAYPORT - HDMI CABLE
SKU: 7003464
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI
MCAB LC/LC 50/125 3.0m, LC, LC, Han/han, 3m
MCAB LC/LC 50/125 3.0m, LC, LC, Han/han, 3m
SKU: 7003403
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
MCAB 1.5M DisplayPort 1.3 cable
MCAB 1.5M DisplayPort 1.3 cable
SKU: 7001098
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 3M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125 3M, OM4, LSZH, VIOLETT CABL
SKU: 7003418
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC
Viser 1-60 af 93 produkter 1 2 Næste