Produkter: 0 | Total: 0,- Indkøbskurv
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

Webshop

Artikler

Velkommen til Comby webshop

Her kan du som erhverskunde, købe It udstyr til lave priser

Lagerstatus på denne webshop er ab lager Danmark

Er du endnu ikke oprettet som kunde, kan du klikke her og sende en ansøgning

Klik og besøg vor HP shop Find blæk og toner Kingston configurator

ALLNET Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-10 af 10 produkter
DATATILBEHØR
 = På lager
 = Bestillingsvare
ALLNET US-8-150 RMKIT
ALLNET US-8-150 RMKIT
SKU: US-8-150 RMKIT ACCESSORY SILVE
Type: Rack / Tilbehør
ALLNET ES-8-150 RMKIT
ALLNET ES-8-150 RMKIT
SKU: ES-8-150 RMKIT ACCESSORY SUPLR
Type: Rack / Tilbehør
NETVÆRKSKORT
ALLNET ALL0119B / NIC 10/100 MBit PCI Desktop
ALLNET ALL0119B / NIC 10/100 MBit PCI Desktop
SKU: ALL0119B
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
NETVÆRKSTILBEHØR
ALLNET Mini GBIC SX fiber modul. SFP. LC connector. 850nm multimode.
ALLNET Mini GBIC SX fiber modul. SFP. LC connector. 850nm multimode.
SKU: ALL4750
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
ALLNET Mediaconverter 10BaseT (RJ-45) -> 10Base2 (BNC). Inkl. ekstern powersuply
ALLNET Mediaconverter 10BaseT (RJ-45) -> 10Base2 (BNC). Inkl. ekstern powersuply
SKU: ALL0500
Produkt: Mediekonvertere
SWITCHE
ALLNET 5 Port 10/ 100Mbit Desktop Switch. Plastik
ALLNET 5 Port 10/ 100Mbit Desktop Switch. Plastik
SKU: ALL8056A
Produkt: Administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
TRÅDLØST NETVÆRK
ALLNET Wireless 54/108 Mbit USB Adapter
ALLNET Wireless 54/108 Mbit USB Adapter
SKU: ALL0283
Hastighed: 108Mbps  -  Type: Adapter
RESERVEDELE
ALLNET USG-RMKIT
ALLNET USG-RMKIT
SKU: USG-RMKIT ACCESSORIE SUPLIER
ALLNET US-8-60 RMKIT
ALLNET US-8-60 RMKIT
SKU: US-8-60 RMKIT ACCESSORIE SUPPR
ALLNET UC-CK-RMKIT
ALLNET UC-CK-RMKIT
SKU: UC-CK-RMKIT ACCESSORY SUPPLIER
Viser 1-10 af 10 produkter