Produkter: 0 | Total: 0,- Indkøbskurv
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

Webshop

Artikler

Velkommen til Comby webshop

Her kan du som erhverskunde, købe It udstyr til lave priser

Lagerstatus på denne webshop er ab lager Danmark

Er du endnu ikke oprettet som kunde, kan du klikke her og sende en ansøgning

Klik og besøg vor HP shop Find blæk og toner Kingston configurator

Allied Telesis Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 243 produkter 1 2 3 4 5 Næste
NETVÆRKSKORT
 = På lager
 = Bestillingsvare
Allied Telesis AT-2711LX/ SC FE PCIe 100
Allied Telesis AT-2711LX/ SC FE PCIe 100
SKU: AT-2711LX/SC
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis NIC 2711 FX/SC PCI-Express
Allied Telesis NIC 2711 FX/SC PCI-Express
SKU: AT-2711FX/SC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
SKU: AT-2711FX/ST-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Allied Telesis 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
Allied Telesis 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
SKU: AT-2912T-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Kobber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Allied Telesis Allied 32 bit 100Mbps Fast Ethernet Fiber Adapter Card, SC
Allied Telesis Allied 32 bit 100Mbps Fast Ethernet Fiber Adapter Card, SC
SKU: AT-2701FXA/SC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Allied Telesis SECURE  PCI-E X1 FAST ETHERNET FIBER (SC) ADAPTER  INCLUDES BOT IN
Allied Telesis SECURE PCI-E X1 FAST ETHERNET FIBER (SC) ADAPTER INCLUDES BOT IN
SKU: AT-2712FX/SC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis AT-2916SX/ LC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
Allied Telesis AT-2916SX/ LC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
SKU: 990-000755-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Allied Telesis AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
Allied Telesis AT-2916SX/ SC-001 SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC FOR 32BIT PCI CTLR
SKU: 990-000747-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI  -  Porte: 1
Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD
Allied Telesis PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD
SKU: AT-2914SX/LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR
Allied Telesis AT-2931SX/ LC-001 GIGABIT ETHERNET FIBER ADAPTER CARD CTLR
SKU: 990-000656-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis AT-2911SX/ ST-001 1000SX/ ST/ PCIE/ NIC/ LF            IN ACCS
Allied Telesis AT-2911SX/ ST-001 1000SX/ ST/ PCIE/ NIC/ LF IN ACCS
SKU: 990-004816-001
Allied Telesis Allied Netværkskort Single port Fiber for 32-bit PCIe x1 bus, LC/SX
Allied Telesis Allied Netværkskort Single port Fiber for 32-bit PCIe x1 bus, LC/SX
SKU: AT-2911SX/LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT POE+
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT POE+
SKU: AT-2911GP/SFP-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis FE CARD PCI-E FIBER SC W/ POE
Allied Telesis FE CARD PCI-E FIBER SC W/ POE
SKU: AT-2716POE/FXSC-001
Hastighed: 100Mbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT FIBER GI
Allied Telesis PCI-EXPRESS DUAL PORT FIBER GI
SKU: AT-2973SX/LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
Allied Telesis PCI-Express Dual Port PoE+
Allied Telesis PCI-Express Dual Port PoE+
SKU: AT-2911GP/SXSC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter:
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter:
SKU: AT-2911SX/2LC-001
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 2
NETVÆRKSTILBEHØR
Allied Telesis SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
Allied Telesis SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
SKU: AT-TRAY1
Produkt: Diverse
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
SKU: AT-RKMT-J13
Produkt: Montering
Allied Telesis Switch-monteringssæt Grå
Allied Telesis Switch-monteringssæt Grå
SKU: AT-BRKT-J24
Produkt: Montering
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
SKU: AT-RKMT-J14
Produkt: Montering
Allied Telesis FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
Allied Telesis FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
SKU: AT-TRAY4
Produkt: Diverse
Allied Telesis ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
Allied Telesis ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
SKU: AT-BRKT-J26
Produkt: Diverse
Allied Telesis AT-MWMDR - strømforsyning
Allied Telesis AT-MWMDR - strømforsyning
SKU: AT-MWMDR40/48
Produkt: Diverse
Allied Telesis AT MCR1 Basis for modulær ekspansion Ekstern
Allied Telesis AT MCR1 Basis for modulær ekspansion Ekstern
SKU: ATMCR150
Allied Telesis 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
Allied Telesis 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
SKU: AT-MCR1-50
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
Allied Telesis At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
SKU: AT-SPEX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T
SKU: AT-MMC200/LC-60
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis AT-DMC100/ SC-50
Allied Telesis AT-DMC100/ SC-50
SKU: AT-DMC100/SC-50
Produkt: Diverse
Allied Telesis AT-MMC200/ SC-60
Allied Telesis AT-MMC200/ SC-60
SKU: AT-MMC200/SC-60
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T
SKU: ATMMC200/ST60
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis ACC SFP 1000 BASELX  10km
Allied Telesis ACC SFP 1000 BASELX 10km
SKU: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Allied Telesis 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
Allied Telesis 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
SKU: AT-SPFX/15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Allied Telesis ACC SFP 1000 BASETX  100M
Allied Telesis ACC SFP 1000 BASETX 100M
SKU: AT-SPTX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Allied Telesis 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
Allied Telesis 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
SKU: ATMWMDR40/48
Produkt: Strøm
Allied Telesis ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
Allied Telesis ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
SKU: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
SKU: AT-RKMT-J08
Produkt: Montering
Allied Telesis Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
Allied Telesis Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
SKU: AT-MC102XL
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
Allied Telesis ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
SKU: AT-x510L-28GP-NCB1
Produkt: Licenser / software
Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/ LC 1GT-1Gb SX(LC)
Allied Telesis Media Conv. AT-DMC1000/ LC 1GT-1Gb SX(LC)
SKU: AT-DMC1000/LC-50
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis Wireless Access Point Wandhalt
Allied Telesis Wireless Access Point Wandhalt
SKU: 990-003056-00
Produkt: Diverse
Allied Telesis MC MC102XL
Allied Telesis MC MC102XL
SKU: AT-MC102XL-20
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
Allied Telesis STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
SKU: AT-STACKXG/1-00
Produkt: Diverse
Allied Telesis 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
Allied Telesis 100BASEFX TX1310NM SINGLE-MODE BIDI FIBRE S
SKU: AT-SPFXBD-LC-13
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Allied Telesis OPTIONAL SPARE FAN MODULE F/ AT-CV5000
Allied Telesis OPTIONAL SPARE FAN MODULE F/ AT-CV5000
SKU: AT-CVFAN
Produkt: Diverse
Allied Telesis FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
Allied Telesis FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
SKU: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis AT-DMC1000/ SC-50
Allied Telesis AT-DMC1000/ SC-50
SKU: AT-DMC1000/SC-50
Produkt: Diverse
Allied Telesis Media Conv. AT-MMC200/ SC 10/100TX - 100FX(SC)
Allied Telesis Media Conv. AT-MMC200/ SC 10/100TX - 100FX(SC)
SKU: ATMMC200/SC60
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis RACKMOUNTABLE 1RU TRAY FOR UP TO 6 UNITS OF MMC SERIES MC ACCS
Allied Telesis RACKMOUNTABLE 1RU TRAY FOR UP TO 6 UNITS OF MMC SERIES MC ACCS
SKU: AT-MMCTRAY6
Allied Telesis AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
Allied Telesis AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
SKU: 990-000697-50
Produkt: Diverse
Allied Telesis AT-MC101XL-20
Allied Telesis AT-MC101XL-20
SKU: ATMC101XL20
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis AT-SP10TW1
Allied Telesis AT-SP10TW1
SKU: AT-SP10TW1
Produkt: Direct Attach Cable
Allied Telesis AT-SPLX10 1000LX modul SFP, +TEMP
Allied Telesis AT-SPLX10 1000LX modul SFP, +TEMP
SKU: AT-SPLX10/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Allied Telesis AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
Allied Telesis AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
SKU: 990-001155-20
Produkt: Diverse
Allied Telesis MMCR18 MULTI-REGION AC PSU
Allied Telesis MMCR18 MULTI-REGION AC PSU
SKU: AT-MMCR-PWR-AC-60
Produkt: Diverse
Allied Telesis MC MC101XL
Allied Telesis MC MC101XL
SKU: AT-MC101XL
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis ATI Switch, 10/ 100Mbit,  1xTP, 1x100FX-SC, Multimode
Allied Telesis ATI Switch, 10/ 100Mbit, 1xTP, 1x100FX-SC, Multimode
SKU: AT-FS232-60
Produkt: Mediekonvertere
Allied Telesis POWER SUPPLY REDUNDANT F/ AT-MCR12
Allied Telesis POWER SUPPLY REDUNDANT F/ AT-MCR12
SKU: AT-PWR4-50
Produkt: Strøm
Allied Telesis At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
Allied Telesis At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
SKU: AT-SPSX/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Allied Telesis WALL MOUNT FOR STANDARD SIZE ME 10-PACK
Allied Telesis WALL MOUNT FOR STANDARD SIZE ME 10-PACK
SKU: AT-WLMT
Produkt: Mediekonvertere
Viser 1-60 af 243 produkter 1 2 3 4 5 Næste