Produkter: 0 | Total: 0,- Indkøbskurv
Tom Indkøbskurv

Vent venligst...

Artikler

Velkommen til Comby webshop

Her kan du som erhverskunde, købe It udstyr til lave priser

Lagerstatus på denne webshop er ab lager Danmark

Er du endnu ikke oprettet som kunde, kan du klikke her og sende en ansøgning

Klik og besøg vor HP shop Find blæk og toner Kingston configurator

Filtermuligheder

Vælg filter værdi

Du søger ved at vælge ét eller flere kriterier under filtermuligheder.

Active filtre

Intet valgt
Sorter efter 
Viser 1-41 af 41 produkter
TRANSCEIVERE
 = På lager
 = Bestillingsvare
Hewlett Packard Enterprise 4 GB kortbølge B-serie fiberkanal 1 stk. SFP-transceiver
Hewlett Packard Enterprise 4 GB kortbølge B-serie fiberkanal 1 stk. SFP-transceiver
SKU: AJ715A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise 8 GB kortbølge Fibre Channel SFP+ 1 pakke
Hewlett Packard Enterprise 8 GB kortbølge Fibre Channel SFP+ 1 pakke
SKU: AJ718A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise B-serie 16 Gb SFP+ kortbølgetransceiver
Hewlett Packard Enterprise B-serie 16 Gb SFP+ kortbølgetransceiver
SKU: QK724A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver
SKU: J4859C
Type: Andet tilbehør
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ45 T-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ45 T-transceiver
SKU: JD089B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Hewlett Packard Enterprise 8Gb Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
SKU: AJ716B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP RJ45 T-transceiver
SKU: J8177C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX-transceiver
SKU: JD118B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise MDS 9000 8 Gb FC SFP+ transceiver med kort rækkevidde
Hewlett Packard Enterprise MDS 9000 8 Gb FC SFP+ transceiver med kort rækkevidde
SKU: AJ906A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC FX-transceiver
SKU: JD102B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
SKU: J9151A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver
SKU: J9152A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR-transceiver
SKU: JD092B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR Transceiver
SKU: J9150A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LX-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X110 100M SFP LC LX-transceiver
SKU: JD120B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X115 100M SFP LC BX 10-D-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X115 100M SFP LC BX 10-D-transceiver
SKU: JD100A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X115 100M SFP LC BX 10-D-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X115 100M SFP LC BX 10-D-transceiver
SKU: JD101A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LX-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC LX-transceiver
SKU: JD119B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise 8 GB langbølge B-serie 10 km fiberkanal,  pakke med 1 stk. SFP+ transceiver
Hewlett Packard Enterprise 8 GB langbølge B-serie 10 km fiberkanal, pakke med 1 stk. SFP+ transceiver
SKU: AJ717A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM-transceiver
SKU: JD093B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LRM-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X131 10G X2 SC LRM-transceiver
SKU: J9144A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC SR-transceiver
SKU: JD117B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
HP Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver
HP Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver
SKU: C3N53AA
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise MDS 9000 8 Gb FC SFP+ transceiver med stor rækkevidde
Hewlett Packard Enterprise MDS 9000 8 Gb FC SFP+ transceiver med stor rækkevidde
SKU: AJ907A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR-transceiver
SKU: JD094B
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC LH-transceiver
Hewlett Packard Enterprise X121 1G SFP LC LH-transceiver
SKU: J4860C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise B-series 16Gb LW 25km FC SFP 1-pack Transceiver
Hewlett Packard Enterprise B-series 16Gb LW 25km FC SFP 1-pack Transceiver
SKU: H6Z29A
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
KABLER TIL DIREKTE TILSLUT.
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
SKU: JD096C
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ til SFP+ 1m Direct Attach-kobberkabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ til SFP+ 1m Direct Attach-kobberkabel
SKU: J9281B
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ til SFP+ 3m Direct Attach-kobberkabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ til SFP+ 3m Direct Attach-kobberkabel
SKU: J9283B
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
SKU: JD097C
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ til SFP+ 7m Direct Attach-kobberkabel
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ til SFP+ 7m Direct Attach-kobberkabel
SKU: J9285B
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
SKU: JD095C
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
SKU: JG081C
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ 7m DAC Cable
SKU: JC784C
Produkt: Direct Attach Cable
Hewlett Packard Enterprise X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
SKU: JG328A
Produkt: Direct Attach Cable
SERVER TRANSCEIVERS
Hewlett Packard Enterprise BLc Virtual Connect 1 Gb RJ-45 Small Form Factor hot-plug optionkit
Hewlett Packard Enterprise BLc Virtual Connect 1 Gb RJ-45 Small Form Factor hot-plug optionkit
SKU: 453154-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise BLc Virtual Connect 1 Gb SX Small Form Factor hot-plug optionkit
Hewlett Packard Enterprise BLc Virtual Connect 1 Gb SX Small Form Factor hot-plug optionkit
SKU: 453151-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem klasse c 10 Gb Small Form-Factor hot-plug option med kort rækkevidde
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem klasse c 10 Gb Small Form-Factor hot-plug option med kort rækkevidde
SKU: 455883-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10 Gb langrækkende Small Form-Factor hot-plug option
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10 Gb langrækkende Small Form-Factor hot-plug option
SKU: 455886-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 40 GB Quad lille formfaktor stikbar SR4 100m MPO-transceiver
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem 40 GB Quad lille formfaktor stikbar SR4 100m MPO-transceiver
SKU: 720187-B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-41 af 41 produkter