Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

Kabler/ kabelkit

Viser 1-46 af 46 produkter
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
Varenr.: AJ834A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 1m
Forventes på fjernlager 14-12-2021
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 0,5m 1-Pack fiberoptisk kabel
Varenr.: AJ833A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
Forventes på fjernlager 21-12-2021
Hewlett Packard Enterprise Ext Mini SAS 1m Cable
Varenr.: 407337-B21
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
Forventes på fjernlager 14-12-2021
På fjernlager
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
Varenr.: AJ835A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 2m
På fjernlager
Forventes på fjernlager 14-12-2021
Hewlett Packard Enterprise 2.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable
Varenr.: 716191-B21
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS HD  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Længde: 2m
På fjernlager
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 15,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
Varenr.: AJ837A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 15m
Forventes på fjernlager 13-12-2021
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
Varenr.: AJ836A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 5m
Forventes på fjernlager 08-12-2021
Forventes på fjernlager 14-12-2021
Hewlett Packard Enterprise Mini SAS Cable External 2m SFF-8088 to SFF-8088
Varenr.: AE470A
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Længde: 2m
På fjernlager
På fjernlager
Hewlett Packard Enterprise eksternt Mini SAS kabel 2m
Varenr.: 407339-B21
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
På fjernlager
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 15m kabel
Varenr.: QK735A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Længde: 15m
Forventes på fjernlager 14-12-2021
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem klasse c Small Form-Factor Pluggable 3m 10 GbE kobberkabel
Varenr.: 487655-B21
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Længde: 3m
Forventes på fjernlager 23-12-2021
HP 2M FDR Quad Small Form Factor Pluggable InfiniBand Copper Cable
Varenr.: 670759-B24
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: QSFP  -  Konnektor 2: SFF-8470
Forventes på fjernlager 15-12-2021
Hewlett Packard Enterprise BladeSystem klasse c Small Form-Factor Pluggable 5m 10 GbE kobberkabel
Varenr.: 537963-B21
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Længde: 5m
Forventes på fjernlager 23-12-2021
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
Varenr.: AJ838A
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå  -  Længde: 30m
Forventes på fjernlager 23-12-2021
Hewlett Packard Enterprise HPE 2920 3.0m Stacking Cable
Varenr.: J9736A
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS HD  -  Konnektor 2: Mini-SAS HD  -  Længde: 3m
Forventes på fjernlager 08-12-2021
Hewlett Packard Enterprise 2 m eksternt Mini-SAS til 4x1 Mini-SAS-kabel
Varenr.: AN975A
Type: SAS  -  Konnektor 1: Mini-SAS  -  Konnektor 2: Mini-SAS  -  Længde: 2m
Forventes på fjernlager 23-12-2021
Forventes på fjernlager 23-12-2021
Forventes på fjernlager 23-12-2021
Hewlett Packard Enterprise 10/20Gigabit XPAK 22,86 cm (9") kobberkabel
Varenr.: AW582A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
Forventes på fjernlager 23-12-2021
Viser 1-46 af 46 produkter
Copyright © 2021 Comby A/S. All rights reserved.